Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Audio-Technica M50xBT2 kablosuz kulaklık, siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

11.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 11701
Audio-Technica ATH-M50XBT2 Bluetooth lu Stüdyo Referans Kulaklığı

Satıcı: Rock Dükkanı

11.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 11691.00
Audio-Technica ATH-M50XBT2 Bluetooth lu Stüdyo Referans Kulaklığı

Satıcı: Saga Müzik

11.839,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 11839.72
Audio-technica Ath-m50xbt2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

12.057,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 12057.50
Audio-Technica ATH-M50XBT2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah

Satıcı: Rock Dükkanı | 6 yorum

13.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 13390.00
Audio-Technica ATH-M50XBT2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah

Satıcı: SAGA Müzik Çekmeköy | 6 yorum

14.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 14045.00
Audio Technica Ath-m50xbt2 Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: EENTSOUND&LIGHT

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 14400.00
Audio-Technica Ath-M50xbt2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah

Satıcı: ylmzhome

24.022,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 24022.30
Audio-Technica M50xbt2 Kablosuz Kulaklık, Siyah

Satıcı: ylmzhome

45.467,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 45467.20

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
50 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
15 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 50 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Audio-Technica ATH-M50xBT2 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.