Aula S6 Kablosuz Kulaklık

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Aula S6 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Aula S6 3 Modlu Kablosuz 3.5Mm Kablolu Ve Bluetooth 5.3 Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem Ultra Hafif Hafızalı Sünger 40Mm Sürücülü Gürültü Önleyici Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1139.10
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Mavi

Satıcı: Maxitekno | 16 yorum

1.468,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1468.99
Aula S6 Type-C Mikrofonlu Bluetooth Oyuncu Kulaklığı mavi

Satıcı: MaxiTekno | 4 yorum

1.364,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1364.31
Aula S6 Type-C Mikrofonlu Bluetooth Oyuncu Kulaklığı Krem krem

Satıcı: MaxiTekno | 4 yorum

1.364,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1364.31
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Mavi

Satıcı: MaxiTekno

1.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1504.00
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem

Satıcı: MaxiTekno

1.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1504.00
Aula S6 3 Modlu Kablosuz 3.5mm Kablolu ve Bluetooth 5.3 Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem Ultra Hafif Hafızalı Sünger 40mm Sürücülü Gürültü Önleyici

Satıcı: Amazon.com.tr

1.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 1520
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Beyaz

Satıcı: Maxitekno | 26 yorum

1.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1510.00
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-c Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem

Satıcı: Maxitekno

1.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1510.00
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-c Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Siyah

Satıcı: Maxitekno

1.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1510.00
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem

Satıcı: Teknostore

1.608,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 1608.26
Aula S6 Mavi Type-C Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Teknostore

1.608,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 1608.26
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Krem Rengi

Satıcı: Teknostore

2.233,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2233.00
Aula S6 Ultra Hafif Kablosuz Bluetooth Type-C Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı Mavi

Satıcı: Teknostore

2.233,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2233.00

Aula S6 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Aula S6 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
22 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Aula S6 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 20 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 22 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Aula S6 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Aula S6 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.