Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Auris Hf03 Earphone 3.5mm Kulak İçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Kablolu Kulaklık beyaz Satıcı: ModaCepte
169,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 169.90
Auris Hf03 Earphone 3.5Mm Kulak İçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık
Satıcı: ModaCepte
184,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 184.90
Auris Iphone 6 / 6 Plus Samsung Redmi Uyumlu Hf03 3.5Mm Jack Konektörlü Kablolu Kulaklık
Satıcı: Teknocep Teknoloji
140,10 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 150.1
Auris ARS-HF3 6S Kablolu Kulaklık Satıcı: ModaCepte
189,91 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 199.91
Auris Iphone 6 / 6 plus Samsung Redmi Uyumlu HF03 3.5mm Jack Konektörlü Kablolu Kulaklık Satıcı: Teknocepx
199,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 209
Auris HF03 3.5mm Jack Konektörlü Kablolu Kulaklık
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 1 yorum
197,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
6 207
Auris HF03 3.5mm Jack Konektörlü Kablolu Kulaklık - Beyaz
Satıcı: Akın Hediyelik
199,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
7 209
Auris HF03 3.5mm Jack Konektörlü Kablolu Kulaklık Satıcı: AKIN HEDİYELİK
247,50 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
8 257.5
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER