Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Auris NOTE10 Type-C Kablolu Kulakiçi Kulaklık Ars-Hf9 Stereo Kulaklık Mikrofon Özellikli - Siyah
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 78 yorum
189,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 199
Auris Type-c Kablolu Kulakiçi Kulaklık Ars-hf9 Satıcı: Teknocepx
199,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 209
Auris Type-c Kablolu Kulakiçi Kulaklık Ars-hf9 Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR
259,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 269
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER