Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Bakır

Satıcı: hifilife

24.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 24699.05
Bang & Olufsen Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: hifilife

24.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 24699.05
BANG & OLUFSEN Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Hifilife

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 26009
BANG & OLUFSEN Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Hifilife

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 26009
Bang & Olufsen Beoplay Eleven 9.2 mm Neodimyum Sürücü, Adaptif Aktif Gürültü Engelleme (ANC), IP57 Suya ve Toza Dayanıklı, 28 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Naturel Alüminyum - Gri

Satıcı: Bang Olufsen Türkiye | 7 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 25999.00
Bang & Olufsen Beoplay Eleven 9. 2 mm Neodimyum Sürücü, Adaptif Aktif Gürültü Engelleme (ANC), IP57 Suya ve Toza dirençli, 28 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Bakır - Metalik Bakır

Satıcı: Hifilife | 7 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 25999.00
BANG & OLUFSEN Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Bakır

Satıcı: Bang & Olufsen Türkiye

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 25999.00
BANG & OLUFSEN Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Naturel Alüminyum

Satıcı: Bang & Olufsen Türkiye

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 25999.00
Beoplay Eleven Naturel Alüminyum Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 25999.00
Beoplay Eleven Okaliptüs Yeşili Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 25999.00
Bang & Olufsen Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 25999.00
Bang & Olufsen Beoplay Eleven True Wireless Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Bakır

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

34.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 34749.00
Beoplay Eleven Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Bakır

Satıcı: ylmzhome

53.008,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 53008.20

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri AAC Qualcomm aptX Adaptive SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 20 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1.75 sa
• Batarya (Kulaklık) 70 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 380 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Bang & Olufsen Beoplay Eleven Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet O***** Profil Resmi

9 yorum

Ahmet O***** Ben budsı,bapple kulaklığı filan kulaklık zannedip kullanmışım... Bu nasıl bir ses kalitesi, nasıl yalıtım, nasıl ürün kalitesi... İmkanı ve aklı olan bir daha Apple Samsung almaz, o kadar söylüyorum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Furkan Profil Resmi

169 yorum

Furkan @Ahmet O***** Kısacası Telefon markalarından kulaklık alınmaz diyorum ben. Soundcore liberty 3 pro kullanmıştım inanılmaz bas kalitesi vardı netliği çok iyiydi ancak bas şiddetinden biraz mahrumdu. Sene olmuş 2025 Momentum4 ve Liberty4Pro sınıfı oluşmaya başlasada halen daha O netlikte ve doğrulukta bası Daha şiddetli yapmayı başaramadılar. Liberty 4Proda ses yükselmiş ve bas şiddeti artmış tamam okey ama bu seferde basın doğruluğu ve netliği azalmış. Tabiki Momentum3 ve Huawei Freebuds 4Pro, Liberty 3 Pro, Liberty4Pro kullanmış biri olarak sese az çok hakimim. Boeplay gibi popüleritesi az ama stüdyo kalitesine daha yakın olan markaların genelde daha çok tiz yoğunluklu olduğunuda birçok kez duydum. Ama en azından sahneleri daha geniş ve anlaşılır. Bas ve tiz doğruluğuyla ilgili pek bir bilgim yok. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Furkan Profil Resmi

169 yorum

Furkan @Ahmet O***** bu arada DSP kullanmadan dinlemiyorum, Subwoofer efekti ve bazende Oda efekti açıyorum. Bas dalgasını ve subwoofer gibi duyabilmek için. Yoksa bütün kulaklıklar DSPsiz Dişi olmayan aslan gibi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.