Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bass BH1Lite ENC 80 saat çalma süresi BT:6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Bej

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 799.00
Baseus Bass BH1Lite ENC 80 saat çalma süresi BT:6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Bej

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 799.00
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

1.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 1480
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – Bluetooth 6.0, Ergonomik Tasarım, Siyah

Satıcı: Çağlar Nalbur Hırdavat | 2 yorum

1.526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1526.00
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – Bluetooth 6.0, ENC, Beyaz

Satıcı: Çağlar Nalbur Hırdavat | 2 yorum

1.526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1526.00
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Beyaz

Satıcı: TechReyon

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1529.10
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: TechReyon

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1529.10
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: MEGAMALL

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1563.08
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Beyaz

Satıcı: MEGAMALL

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 1563.08
Baseus BassBH1Lite ENC 80 saat çalma süresi Bt:6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Bej 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 1999.00
Baseus Bass BH1Lite ENC 80 saat çalma süresi Bt:6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 1999.00
Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Siyah A0203C00 2.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2009.00
Baseus Bass Bh1 Lite Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Nethouse

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2199.00
Baseus Bass Bh1 Lite Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nethouse

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2199.00
Baseus Bass Bh1 Lite Kablosuz Kulaküstü Kulaklık

Sadece Mobilde

2.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 2209

Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 8 sa
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bass BH1 Lite Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.