Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat

Baseus Bass BH1 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus NC Hibrit ANC, SuperBass 2.0, LDAC, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0, Bluetoot Kulaklık

Satıcı: Trendyol

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1999.00
Baseus NC Hibrit ANC, SuperBass 2.0, LDAC, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0, Bluetoot Kulaklık

Satıcı: Trendyol

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1999.00
Baseus Bass BH1 NC Hibrit ANC, SuperBass 2.0, LDAC, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0, Bluetoot Kulaklık

Satıcı: Nethouse

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2209
Baseus Bass BH1 NC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – Adaptif ANC, Bluetooth 6.0, LDAC Hi-Res, Beyaz

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2399.00
Baseus Bass BH1 ANC 5 mikrofonlu Al ENC 80 saat çalma süresi Bt6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 2999.00
Baseus Bass BH1 ANC 5mikrofonlu Al ENC 80 saat çalma süresi Bt6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Bej 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 2999.00
Baseus Bass BH1 NC Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık- Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3324.05
Baseus Bass BH1 NC Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık

Satıcı: Nethouse

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3324.05
Baseus Bass BH1 NC Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık- Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.394,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 3394.03
Baseus Bass BH1 NC Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık

Satıcı: Nethouse

3.394,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 3394.03
Baseus Bass BH1 NC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – Adaptif ANC, Bluetooth 6.0, LDAC Hi-Res, Siyah

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3499.00
Baseus Bass BH1 NC Wireless Noise Cancelling Headphones Cosmic Black A0203703 3.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3519.00
Baseus Bass Bh1 Nc Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 3799.00
Baseus Bass Bh1 Nc Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli A0203703 Kulaklık Siyah

Satıcı: Nethouse

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 3999.00

Baseus Bass BH1 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bass BH1 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
80 saat
Şarj Tipi:

Baseus Bass BH1 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Özellikleri LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 55 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 10 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bass BH1 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.