Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Baseus Bass Bp1 Nc 4 Mikrofonlu 41 Saat Çalma Süresi IP55, Bluetooth 6 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Beyaz
Satıcı: TechReyon
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 999.00
Baseus Bass BP1 NC 4 mikrofonlu 41 saat çalma süresi IP55,Bluetooth 6 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Beyaz Satıcı: Kapdiyo
918,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 918.72
Baseus Bass BP1 NC 4 mikrofonlu 41 saat çalma süresi IP55,Bluetooth 6 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Beyaz Satıcı: Kapdiyo
918,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 918.72
Baseus Bass BP1 NC 4 mikrofonlu 41 saat çalma süresi Ip55, Bluetooth 6 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
4 1699.00
Baseus Bass BP1 NC 4 mikrofonlu 41 saat çalma süresi Ip55, Bluetooth 6 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
5 1699.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
164 yorum