Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Baseus Bass BS1 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bass BS1 NC Kulak İçiGürültü Engelleme, Hibrit ANC, LDAC, 40 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: Nethouse

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1809
Baseus Bass BS1 NC Kulak İçiGürültü Engelleme, Hibrit ANC, LDAC, 40 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: Trendyol

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1849.00
Baseus Bass BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık Cosmic Siyah

Satıcı: Nethouse

1.898,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1898.99
Baseus Bass BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık Moon Beyaz

Satıcı: Nethouse

1.898,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1898.99
Baseus Bass BS1 NC Kulak İçiGürültü Engelleme, Hibrit ANC, LDAC, 40 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: Nethouse

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1899.00
Baseus Bass BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık Cosmic Siyah

Satıcı: Nethouse

1.919,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1919.63
Baseus Bass BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık Moon Beyaz

Satıcı: Nethouse

1.919,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1919.63
Baseus Bass BS1 NC Kulak İçiGürültü Engelleme, Hibrit ANC, LDAC, 40 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: Nethouse

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2009
Baseus Bass BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık Moon White A0010103 1.989,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1999
Baseus BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık – ANC, Bluetooth 6.0, LDAC Hi-Res, IP55, 40 Saat, Moon White - Beyaz

Satıcı: Nethouse | 9 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2199.00
Baseus BS1 NC Semi-in-Ear TWS Bluetooth Kulaklık – ANC, Bluetooth 6.0, LDAC Hi-Res, IP55, 40 Saat, Cosmic Black - Siyah

Satıcı: Nethouse | 9 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 2199.00
Bass BS1 NC 6.0 Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.698,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 2698.75
Baseus Bass BS1 NC Semi 6 mikrofonlu Al ENC 40 saat çalma süresi, Bluetooth Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 2999.00
Baseus Bass BS1 NC Semi 6 mikrofonlu Al ENC 40 saat çalma süresi, Bluetooth Kablosuz Kulak içi Kulaklık Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 2999.00
Baseus Bass BS1 Hibrit ANC AI ENC Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 2999.00
Baseus Bass Bs1 Nc Semi-In-Ear Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Nethouse

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2999.00
Baseus Bass Bs1 Nc Semi-In-Ear Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nethouse

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2999.00
Baseus BASS BS1 Nc Gürültü Engelleme Kulak İçi Bluetooth Kulaklık beyaz

Satıcı: mediamarkt

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 3000.00
Baseus Bass Bs1 Nc Kulak Içi Gürültü Engelleme - Beyaz

Sadece Mobilde

2.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 3009
Baseus Bass Bs1 Nc Kulak Içi Gürültü Engelleme Kulaklık- Siyah

Sadece Mobilde

2.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 3009
Baseus Bass BS1 Hibrit ANC AI ENC Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

21 3199.00

Baseus Bass BS1 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bass BS1 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bass BS1 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 40 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bass BS1 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.