Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Baseus Bowie E13 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

BASEUS E13 Bowie True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

648,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 648.85
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 609
Baseus Bowie E13 True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Mobiloomm

673,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 673.40
Baseus Bowie E13 Tws Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Lotus-Tech

678,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 678.00
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

679,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 679.88
Baseus E13 Bowie Beyaz A00059701217-Z1 True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: LUCKY TREND

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 749.00
Baseus E13 Bowie Beyaz A00059701217-Z1 True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ra Ra All Türkiye

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 749.00
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 799.00
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: luckytrend

799,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 799.76
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknikom

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 999.99
Baseus E13 Bowie True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: MOBİLOOM

1.011,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1011.08

Baseus Bowie E13 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie E13 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
6 saat
Şarj Tipi:

Baseus Bowie E13 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 30 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie E13 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.