Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Bowie E20 True Wireless Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz
999,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
1 1009
Baseus Bowie E20 True Wireless Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah
999,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
2 1009
Baseus Bowie E20 True Wireless Siyah Satıcı: Amazon.com.tr
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 1309
Baseus Bowie E20 True Wireless Kulaklık Küme Siyah
1.299,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
42 dk önce
4 1309
Baseus Bowie E20 True Wireless Kulaklık Yıldız Beyaz
1.599,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
42 dk önce
5 1609
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VARYANT