Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Baseus Bowie E5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bowie E5 Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JetKlik

597,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 597.57
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: JetKlik

663,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 663.32
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık - Mavi

Satıcı: JetKlik

663,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 663.32
Baseus Bowie E5 TWS Kulaklık Mavi

Satıcı: JetKlik

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 689
Baseus Bowie E5 Tws Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JetKlik

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 699.00
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık Mavi

Satıcı: JetKlik | 40 yorum

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 749.00
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: JetKlik | 40 yorum

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 749.00
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: JetKlik

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 749.00
Baseus Bowie E5 True Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: JetKlik

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 749.00
Baseus Bowie E5 Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: JetKlik

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 749.00
Baseus Bowie E5 Tws Bluetooth Kulaklık Mavi

Satıcı: JetKlik

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 749.00
Baseus Bowie E5 Tws Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık siyah

Satıcı: JetKlik | 52 yorum

762,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 762.92
Baseus Bowie E5 Tws Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık mavi

Satıcı: JetKlik | 52 yorum

762,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 762.92
Baseus Bowie E5 TWS Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 1599.00

Baseus Bowie E5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie E5 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bowie E5 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 25 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 330 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie E5 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.