Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat

Baseus Bowie EZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Akilliphone

688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 688.00
Baseus Bowie Ez10 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 709
Baseus Bowie Ez10 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 709
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: AKILLI PHONE

923,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 923.13
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulakiçi KULAKLIK-(5775) - KR0025-5OT620 - Beyaz

Satıcı: mirkitap

1.335,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1335.51
Baseus Bowie Ez10 Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.360,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1360.80
Baseus Bowie Ez10 Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: Orvellam

1.458,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1458.10
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulakiçi KULAKLIK-(5775) - FEİ6539-5482 - Beyaz

Satıcı: feifei80

1.478,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1478.24
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık-(5775) - RZMAPP6539-5482

Satıcı: TeknoKapsül

1.655,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1655.63
Baseus Bowie EZ10 TWS Bluetooth Kulaklık Beyaz (A00054300226-Z1)

Satıcı: SMALLMAN

1.782,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 1782.43
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: charmwear

1.799,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1799.95
Baseus Bowie EZ10 TWS Bluetooth Kulaklık Siyah (A00054300116-Z1)

Satıcı: netsipariş

1.805,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 1805.32
Baseus Bowie EZ10 Bluetooth 5.3 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: netsiparis

1.837,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 1837.60

Baseus Bowie EZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie EZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bowie EZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 25 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie EZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.