Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Baseus Bowie H1 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bowie H1 ANC Gri Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.861,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 1861.67
Baseus Bowie H1 Anc Gri Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 1899.10
Baseus Bowie H1 Anc Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.912,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1912.60
Baseus Bowie H1 ANC Gri Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 1999.00
Baseus Bowie H1 Wireless Kulak Üstü 5.2 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MobilCebimde

2.396,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 2396.25
Baseus Bowie H1 Wireless Kulak Üstü 5.2 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MobilCebimde

2.396,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 2406.25
Baseus Bowie H1 Wireless Kulak Üstü 5.2 Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: MobilCebimde | 33 yorum

2.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2662.50
Baseus Bowie H1 Wireless Kulak Üstü 5.2 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Mobilcebimde

2.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2662.50
Baseus H1 Bowie ANC TWS Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Gri 3.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3319.00
Baseus H1 Bowie ANC TWS Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Krem 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3999.00
Baseus Bowie H1 Pro Anc Kulaklık - Beyaz

Satıcı: My Techno | 3 yorum

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 4990.00
Baseus Bowie H1 PRO ANC Siyah Kulaklık 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6299.00
Baseus Bowie H1 PRO ANC Beyaz Kulaklık 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6299.00

Baseus Bowie H1 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie H1 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
70 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bowie H1 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 38 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 70 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 40 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 10 sa
• Batarya (Kulaklık) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie H1 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.