1.4 (1 oy) / 3 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus H1i Bowie TWS ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1999.00
Baseus H1i Bowie TWS ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 1999.00
Baseus H1i Bowie ANC Wireless Siyah Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2999.00
Baseus H1İ Bowie Anc Bluetooth On-Ear Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

3.395,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3395.24
Baseus H1İ Bowie Anc Bluetooth On-Ear Kulaklık

Satıcı: netsipariş

3.415,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3415.22
Baseus Bowie H1i Anc Kulaklık Siyah (A00050402113-00)

Satıcı: Smallman

3.585,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3585.10
Baseus Bowie H1i Anc Kulaklık Siyah (A00050402113-00)

Satıcı: OCCUSİS

3.668,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3668.20
Baseus Bowie H1i ANC Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Smallman

3.690,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3690.48
Baseus Bowie H1i ANC Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: TEKNOMEDA

3.947,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3947.51
Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – ANC, Hi-Res, 70 Saat, Siyah

Satıcı: Smallman | 24 yorum

3.960,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3960.51
Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – ANC, Hi-Res, 70 Saat, Siyah

Satıcı: ZEYBİLİŞİM | 24 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 3999.00
Baseus Bowie H1ı Anc Yeşil Kulaklık 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 3999.00
Baseus H1I Bowie Anc Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

4.064,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4064.60

Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
100 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri AAC LHDC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 38 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 100 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 70 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie H1i Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

jhvkvı Profil Resmi

14 yorum

jhvkvı kulak pedleri ucuz plastik olduğu için yazları kulağı terletiyor. ANC'si yok gibi bişey. tws kulaklıklarda bile daha iyi ANC var. kaliteli kulaklıkları boşuna 7 8 bin liraya satmıyorlar.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
yavuz k*** Profil Resmi

2 yorum

yavuz k*** Ürün gayet güzel ve kaliteli bir yapıya sahip.Ama ses kalitesini beğenmedim, telefonculardan alacağınız 50-100 TL'lik kablolu kulaklık ile aynı bir ses kalitesine sahip. Baseus uygulamasını indirdim ekolayzırını da açtım, sonuç hüsran. Özellikle bass olarak 10 üzerinden 2 diyebilirim.
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
yavuz k*** Profil Resmi

2 yorum

yavuz k*** Bir diğer yönü ise, oda da 2 kişi konuşurken kulaklık ile telefon görüşmesi yapılamıyor, diğerlerinin sesi karşı tarafa net bir şekilde gidiyor.
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.