Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus BowieMC1Pro Open-Ear TWS Kulaklık - Beyaz Satıcı: Trendyol
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 3499.00
Baseus BowieMC1Pro Open-Ear TWS - Titanyum Satıcı: Trendyol
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 3499.00
Baseus BowieMC1Pro Open-Ear TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
3 5999.00
Baseus BowieMC1Pro Open-Ear TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
4 5999.00
BASEUS BowieMC1Pro Open-Ear TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz Satıcı: MEDIAMARKT
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 6000.00
BASEUS BowieMC1Pro Open-Ear TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah Satıcı: MEDIAMARKT
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 6000.00
Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res): Yok
2.799,00 TL
Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res): Var
3.499,00 TL
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER