Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Baseus Bowie MH1 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Gri

Satıcı: Nethouse

4.084,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 4084.05
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Gri

Satıcı: Nethouse

4.160,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 4160.33
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nethouse

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4274.05
Baseus Bowie Mh1 Anc Bluetooth Kulaklık, Superbass 2.0, Ldac, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: NetHouse

4.309,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 4309.60
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Gri A0203905 4.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4319.00
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nethouse

4.354,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4354.33
Baseus Bowie Mh1 Anc Bluetooth Kulaklık, Superbass 2.0, Ldac, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: NetHouse

4.503,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 4503.80
Baseus MH1 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – ANC (-48 dB), LDAC Hi-Res, 80 Saat, Siyah

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4999.00
Baseus MH1 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık – ANC (-48 dB), LDAC Hi-Res, 80 Saat, Gri

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4999.00
Baseus ANC Bluetooth Kulaklık, SuperBass 2.0, LDAC, 80 Saat Çalma Süresi, Bluetooth 6.0

Satıcı: Nethouse

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4999.00
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Gri

Sadece Mobilde

4.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5009
Baseus Bowie MH1 Gürültü Engelleyici Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Sadece Mobilde

4.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5009
Baseus Bowie MH1 ANC 5 mikrofonlu Al ENC 80 saat çalma süresi, Bluetooth 6 Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 5499.00
Baseus Bowie MH1 ANC 5mikrofonlu Al ENC 80 saat çalma süresi, Bluetooth 6 Kulak Üstü Kulaklık Siyah 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 5499.00

Baseus Bowie MH1 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie MH1 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat
Şarj Tipi:

Baseus Bowie MH1 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Özellikleri LDAC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 55 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 10 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie MH1 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.