4.8 (2 oy) / 1 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Baseus Bowie MZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Bowie Mz10 ANC True Wireless Blue (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 844,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 854.35
Baseus Bowie MZ10 ANC True Wireless Earphones Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 999.00
Baseus Bowie MZ10 ANCTrue Wireless Earphones Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 999.00
Baseus Bowie Mz10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklik - Beyaz

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.008,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1008.20
Baseus Bowie Mz10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklik - Siyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.018,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1018.10
Baseus Hngds Bowie Mz10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah Sdgnh 1038993

Satıcı: Hedefmarket

1.040,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1040.52
Baseus Bowie Mz10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Hedefmarket

1.040,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1040.52
Baseus Bowie MZ10 ANC True Wireless Bluetooth Kulaklık - Siyah 999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1009
Baseus Bowie MZ10 ANC True Wireless Bluetooth Kulaklık - Beyaz

1 yorum

999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1009
Baseus Mz10 Bowie ANC TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 1009
Baseus Mz10 Bowie ANC TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 1009
Baseus Bowie MZ10 ANC TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1099.00
Baseus Bowie MZ10 ANC TWS Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1099.00
Baseus Bowie MZ10 ANC True Wireless Bluetooth Kulaklık syah

Satıcı: hedefmarket

1.131,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 1131.00
BASEUS BOWIE MZ10 ANC TWS BEYAZ BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: 1DoluDukkan

1.181,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1181.46
BASEUS BOWIE MZ10 ANC TWS SİYAH BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: 1DoluDukkan

1.181,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1181.46
Baseus Bowie MZ10 ANC True Wireless Bluetooth Kulaklık syah

Satıcı: Uzmanlarpc

1.183,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

17 1183.73
Baseus Bowie MZ10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: RiverTek | 3 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 1299.00
Baseus Bowie MZ10 Anc True Wireless Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: RiverTek | 3 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

19 1299.00
Baseus Bowie Mz10 Anc True Wireless Siyah Bluetooth Kulaklık 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 1309
Baseus Bowie Mz10 Anc True Wireless Beyaz Bluetooth Kulaklık 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 1309

Baseus Bowie MZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Bowie MZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
4.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Bowie MZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Var
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 4.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Bowie MZ10 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

M . M Profil Resmi

6 yorum

M . M Sol taraf bozuk çıkmıştı iade ettim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.