Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Bowie WM02 Bluetooth 5.3 Mikrofonlu Dokunmatik Kulak İçi Kulaklık Satıcı: Akilliphone
738,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 738.75
Baseus Bowie WM02 True Wireless Bluetooth KULAKLIK-(5775) - KR0025-5OS3Y8 - Siyah
Satıcı: mirkitap
1.335,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 1335.51
Baseus Bowie WM02 True Wireless Bluetooth KULAKLIK-(5775) - KR0025-5OS3Y8 - Beyaz
Satıcı: mirkitap
1.335,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 1335.51
Northcity Baseus Bowie WM02 True Wireless Bluetooth Kulaklık – Gecikmesiz Oyuncu Modu & 25 Saat Pil Satıcı: KUZEYŞEHİR AVM
1.648,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 1648.99
Northcity Baseus Bowie WM02 True Wireless Bluetooth Kulaklık – Gecikmesiz Oyuncu Modu & 25 Saat Pil Satıcı: KUZEYŞEHİR AVM
1.648,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 1648.99
Baseus Bowie WM02 True Wireless Bluetooth Kulaklık-(5775) Satıcı: MARSİLYAN
2.764,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 2764.44
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
5 yorum