Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Baseus Encok Hz11 3.5mm Mikrofonlu Kulaklık-beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 209,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 219.4
Baseus Encok Hz11 3.5mm Mikrofonlu Kulak (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 209,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 219.4
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Adaman | 31 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 259
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 309
Baseus Encok Encok HZ11 Kablolu Kulak Içi Kulaklık Beyaz 269,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 279
Baseus Encok Encok HZ11 Kablolu Kulak Içi Kulaklık Siyah 269,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 279
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 339.00
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

342,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 342.02
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Adaman | 31 yorum

345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 345.00
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Adaman

348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 348.00
Baseus Encok Hz11 3.5mm Mikrofonlu Kablolu Kulak İçi Kulaklık Beyaz 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 309
Baseus Encok Hz11 3.5mm Mikrofonlu Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 309
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa | 11 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 349.00
Baseus Encok Hz11 3.5mm Siyah Mikrofonlu Kulaklık 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 359
Baseus Encok Hz11 3.5mm Beyaz Mikrofonlu Kulaklık 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 359
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık - Siyah

1 yorum

379,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 389
Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: smarthanem

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 499.00

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Baseus Encok HZ11 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.