Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Gamo D05 Immersive Virtual 3D Işıklı PC Oyuncu Kulaklığı pembe Satıcı: Akilliphone | 2 yorum
1.120,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 1120.98
Baseus Gamo D05 Immersive Virtual 3D Işıklı Pc Gaming Oyuncu KULAKLIĞI-(5775) - KR0025-5ORQ40 - Pembe
Satıcı: mirkitap
1.491,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 1491.33
Baseus Gamo D05 Immersive Virtual 3D Işıklı Pc Gaming Oyuncu KULAKLIĞI-(5775) - FEİ1697-6455 - Pembe
Satıcı: feifei80
1.661,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 1661.89
Baseus Gamo D05 Immersive Virtual 3D Işıklı Pc Gaming Oyuncu Kulaklığı-(5775)
Satıcı: Aletools Marketing
1.685,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 1685.60
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER