4.7 (1 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
100 saat

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Baseus Inspire Sound By Bose XH1 ANC 100 Saat Çalma Süresi 4 Mikrofon BT 6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Mavi

Satıcı: Nethouse

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 12999.00
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC 100 saat çalma süresi 4 mikrofon BT6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Portocaliu

Satıcı: Nethouse

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 13009
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC 100 saat çalma süresi 4 mikrofon BT6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 13009
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC 100 saat çalma süresi 4 mikrofon BT6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Albastru

Satıcı: Nethouse

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 13009
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC 100 saat çalma süresi 4 mikrofon Bt6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 12999.00
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC 100 saat çalma süresi Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 12999.00
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC Kablosuz Kulak Üstü Siyah 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 12999.00
Baseus Inspire Sound by Bose XH1 ANC Beyaz Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 12999.00
BASEUS Inspire Sound by Bose XH1 ANC Kulaküstü Kulaklık - Beyaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 12999.00
Baseus Inspire Sound By Bose XH1 Anc 100 Saat Çalma Süresi 4 Mikrofon BT 6.0 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Turuncu

Satıcı: Nethouse

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 13999.00

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.1
Var
100 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.1
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 80 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 100 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 65 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Batarya (Kulaklık) 800 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Baseus Inspire XH1 Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mete M*** Profil Resmi

4 yorum

Mete M*** Yurtdışı fiyatı 5-6 bin tl olan ürünler 2 katı fiyatına satmaya çalışırken bizim esnaf.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Tolere Profil Resmi

40 yorum

Tolere mükemmel bir kulaklık ancak fiyatının max 8-9 bin olması lazım.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.