Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Belkin SoundForm Flow Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Belkin SOUNDFORM Flow True Wireless gürültü önleyici kulaklık, kablosuz, Bluetooth kulaklık, ter ve su sıçramalarına karşı korumalı, koruma türü IPX5, 31 saat çalışma süresi, iPhone

Satıcı: Nethouse

1.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1289
Belkin Soundform Flow True Wireless Gürültü Önleyici Kulaklık, Kablosuz, Bluetooth Kulaklık, Ter ve

Satıcı: ceo

1.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1435.00
Belkin Soundform Flow Bluetooth 5.2 Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Nethouse

1.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1459.00
Belkin SOUNDFORM Flow IPX5 True Wireless gürültü önleyici Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Nethouse

1.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 1459.00
Belkin Soundfrom Flow Nc Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nethouse

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1899.00
Belkin SOUNDFORM Flow ANC Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Sadece Mobilde

1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1909
Belkin Soundfrom Flow Noise Cancelling Kulaklık - Siyah

Satıcı: Zoccoshop

1.957,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1957.40
Belkin Soundfrom Flow Noise Cancelling Kulaklık-Siyah

Satıcı: ZOCCOSHOP

1.957,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 1957.41
Belkin Soundform Flow True Wireless Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık, Ter ve Su Sıçramalarına Karşı Korumalı, Koruma Türü Ipx5, 31 Saat Çalışma Süresi - Beyaz

Satıcı: Nethouse

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1999.00
Belkin Soundform Flow AUC006BTWH Bluetooth 5.2 Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Nethouse

2.133,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2133.03
Belkin Soundform Flow Auc006btwh Bluetooth 5.2 Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: NetHouse

2.150,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 2150.10
Belkin Soundform Flow True Wireless Gürültü Önleyici Kulaklık, Kablosuz, Bluetooth Kulaklık, Ter Ve

Satıcı: Toy Fox

2.538,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 2538.27

Belkin SoundForm Flow Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Belkin SoundForm Flow Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:

Belkin SoundForm Flow Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 31 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Belkin SoundForm Flow Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.