Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
28 saat

Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Belkin Soundform Mini Kids Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Eftelya Store

691,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 691.20
BELKIN SOUNDFORM AUD002 MİNİ KİDS KULAKLIK - M

Satıcı: Teknoavantaj

1.379,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1379.08
BELKIN SOUNDFORM AUD002 MİNİ KİDS KULAKLIK - S

Satıcı: Teknoavantaj

1.379,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1379.08
Belkin SF Kids Mini Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 1499.00
Belkın Soundform Aud002 Mini Kids Kulaklık - S

Satıcı: Teknoavantaj

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 1529.10
Belkin SF Kids Mini Siyah Bluetooth Kulaklık 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1509
Belkin SoundForm mini Kablosuz Çocuk Kulaklığı, Mavi

Satıcı: Nethouse

1.551,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 1551.03
Belkin SoundForm mini Kablosuz Çocuk Kulaklığı, Pembe

Satıcı: Nethouse

1.551,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 1551.03
Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaküstü Kulaklık – Siyah

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1599.00
Belkin Soundform Mini Kablosuz Çocuk Kulaklığı, Pembe AUD002BTPKV3

Satıcı: Nethouse

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 1599.00
Belkin AUD002 SoundForm Mini Kablosuz Kafaüstü Çocuk Kulaklık-Mavi

Satıcı: Nethouse

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1599.00
Belkin SoundForm Mini Kids Kablosuz Çocuk Kulaklığı - Pembe

Satıcı: Nethouse

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 1599.00
Belkin SoundForm mini Kablosuz Çocuk Kulaklığı, Siyah

Sadece Mobilde

1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1609
Belkin SoundForm mini Kablosuz Çocuk Kulaklığı, Siyah 1.609,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1619

Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
28 saat
Şarj Tipi:
USB

Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Belkin SoundForm Mini Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.