3.6 (1 oy) / 3 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Belkin Soundform Play Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Belkin SoundForm Play TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

511,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 521.28
Belkin Soundform Play True Wireless Kablosuz Kulaklık - Siyah

Satıcı: Umut Store | 17 yorum

1.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1229.00
Belkin SoundForm Play TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Pembe

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

1.191,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1191.40
Belkin SoundForm Play TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Emperor

1.247,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1247.04
Belkin Soundform Play True Wireless Kablosuz Kulaklık Pembe

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

1.315,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1315.60
Belkin Soundform Play True Wireless Kablosuz Kulaklık - Pembe AUC005BTPK

Satıcı: akdoganhediyelikesya

1.345,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1345.50
Belkin Soundform Play True Wireless Kablosuz Kulaklık Pembe

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

1.345,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1345.50
Belkin Bekin Soundform Play True Wireless Earbuds Beyaz

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

1.375,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1375.40
Belkin Soundform Play True Wireless Kulak İçi Kulaklık, Pembe

Satıcı: akdoganhediyelikesya

1.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 1705
Belkin Auc005 Soundform Play Tws Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Siyah

Satıcı: Mobilsaray

2.506,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 2506.40
Belkin Soundform Play True Wireless Kablosuz Kulaklık - Siyah

Satıcı: Mobilsaray | 17 yorum

2.787,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2787.90

Belkin Soundform Play Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Belkin Soundform Play Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Belkin Soundform Play Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 38 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Belkin Soundform Play Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sıla Ş**** Profil Resmi

6 yorum

Sıla Ş**** Güncelleme : 5 ay sonunda kulaklığın bir teki kendi kendine bozuldu ve servis yapılamaz dedi. Bir teknoloji mağazasından aldığım için ürünlerinin arkasında durdular. Para iadem yapıldı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sıla Ş**** Profil Resmi

6 yorum

Sıla Ş**** Kulaklığın mavi rengini 8 gündür kullaniyorum. İlk aldığımda şarjı yoktu. Şarjını fulledim. Kutunun şarjı bitti. Kulaklıkların son şarjındayım şuan 60 falan kaldı. Ben sadece akşamları uzanırken kullanıyorum. Günde ortalama 2-3 saat en fazla 4 saat kullanmışımdır. Ona göre iyi diye düşünüyorum. Telefonla görüşme performansına gelirsek iki kulaklık da takılı olduğu zaman, sesim karşı tarafa net bir şekilde gidiyor. Bunu park gibi sesli bir yerde arkadaşımla test ettim. O bu kulaklığı takıp konuştu. Sesi gayet anlaşılır geliyordu. 1500 TL lik kulaklık performansı da beklenmez diye düşünüyorum. Ses kalitesinden çok anlamıyorum ama benim işimi görüyor. Ben teknosadan 500 TL yken 150 TL lik kupon kullanıp 350 TL ye aldım. Bu fiyata göre iyi diye düşünüyorum. Uygulaması play store da mevcut ama çalışmıyor. Kulaklığı görmüyor. Bu kötü olmuş. Şuan 650 civarında bu para verilir mi bilemiyorum. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sıla Ş**** Profil Resmi

6 yorum

Sıla Ş**** @Sıla Ş**** Güncelleme: 5 ay sonunda çok kullanmadığım hâlde ve yere düşürmediğim hâlde kulaklığın bir teki bozuldu.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.