Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat

Belkin SoundForm Rhythm Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Belkin SoundForm TWS Kulaklık- Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 809
Belkin SoundForm Rhythm TWS Bluetooth Kulaklık, Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

807,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 807.51
Belkin SoundForm Rhythm TWS Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nethouse

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 899.00
Belkin SoundForm Rhythm TWS Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Zoccoshop

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 899.00
Belkin Soundform Rhythm Tws Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nethouse

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 899.00
Belkin Soundform Tws Kulaklık- Siyah

Satıcı: Lotus-Tech

914,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 914.40
Belkin Soundform Rhythm Tws Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

967,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 967.84
Belkin SoundForm Rhythm Gerçek Kablosuz Kulaklık (Beyaz) – Mikrofonlu, USB-C Hızlı Şarj, 28 Saat Pil Ömrü, IPX5 Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Zoccoshop

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1309
Belkin SoundForm TWS Kulaklık - Siyah AUC012BTBK

Sadece Mobilde

1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 1309
Belkin SoundForm Rhythm TWS Bluetooth Kulaklık, Siyah

Satıcı: Nethouse

1.454,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 1454.03
Belkin SoundForm TWS Kulaklık - Siyah 1.509,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1519
Belkin SoundForm TWS Kulaklık-Beyaz AUC012BTWH

Satıcı: ZOCCOSHOP

1.759,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 1759.91
Belkin SoundForm TWS Kulaklık-Siyah AUC012BTBK

Satıcı: ZOCCOSHOP

1.759,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 1759.91

Belkin SoundForm Rhythm Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Belkin SoundForm Rhythm Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
8 saat
Şarj Tipi:

Belkin SoundForm Rhythm Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Belkin SoundForm Rhythm Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.