Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Bix Soundcraft Bh2 Katlanabilir Hoparlör Özellikli Eq Mod Tf Kart Girişli 40MM Sürücü Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulaküstü Kulaklık Siyah
Satıcı: Teknostore | 2 yorum
1.731,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 1731.00
Bix Soundcraft BH2 Hoparlör Özellikli TF Kart Girişli Bluetooth 5.3 Kablos Satıcı: onlinealisverisyap
1.643,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 1643.82
Bix Soundcraft Katlanabilir Hoparlör Özellikli EQ Mod Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulaküstü Kulaklık Satıcı: Teknostore
1.684,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 1684.00
Bix Soundcraft BH2 Bluetooth 5.3 Kulaküstü Kulaklık, Hoparlör Modlu, 40mm Sürücü, Katlanabilir Satıcı: Nestech Aksesusar
1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 1749.00
Bix Soundcraft Bh2 Katlanabilir Hoparlör Özellikli Eq Mod Tf Kart Girişli 40MM Sürücü Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulaküstü Kulaklık beyaz - Buz Grisi
Satıcı: Teknostore | 2 yorum
2.047,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 2047.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER