Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bix Soundcraft H1 ANC Headphone 35dB'e kadar Hibrit Aktif Gürültü Engelleme, 40mm Dinamik Sürücülü, 47.5 Saat Çalma Süreli Katlanabilir Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR | 9 yorum
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 1699.00
Bix H1 ANC Soundcraft Hibrit Aktif Gürültü Engelleme 47.5 Saat Çalma Süreli Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: Pusula TEDARİK
1.757,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 1757.50
Bix H1 ANC Soundcraft Hibrit Aktif Gürültü Engelleme 47.5 Saat Çalma Süreli Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: Teknostore
2.592,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 2592.85
Bix Soundcraft H1 ANC Kablosuz Kulak üstü Bluetooth 5.3 Kulaklık siyah Satıcı: Teknostore
2.902,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 2902.00
Bix Soundcraft H1 ANC Headphone 35dB'e kadar Hibrit Aktif Gürültü Engelleme, 40mm Dinamik Sürücülü, 47.5 Saat Çalma Süreli Katlanabilir Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Teknostore | 9 yorum
3.036,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 3036.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER