Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
BLUPPLE B39 Kedili Katlanabilir Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth 5.0 Pembe
Satıcı: dekotech | 5 yorum
400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 400.00
BLUPPLE B39 Kedili Katlanabilir Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Ledli Kız Kadın Pembe Satıcı: TEKNOSEPETİM | 3 yorum
425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 425.00
BLUPPLE B39 Kedili Katlanabilir Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Led Işıklı Kız Kadın Kırmızı Satıcı: TEKNOSEPETİM
425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 425.00
BLUPPLE B-39 Kablosuz Bluetooth 5.0 Wireless Led Işıklı Kedili Kulaküstü Kulaklık Siyah
Satıcı: dekotech | 5 yorum
450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 450.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER