Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6.5 saat

Bowers & Wilkins Pi8 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Bowers&Wilkins Pi8 Tws Kulak Içi Anc Bluetooth Kulaklık Mavi 20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20999.00
Bowers&Wilkins Pi8 Tws Kulak Içi Anc Bluetooth Kulaklık Beyaz 20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20999.00
Bowers & Wilkins Pİ8 McLaren Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

22.438,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 22448.98
Pi8 - True Wireless Kulaklık - Dove White

Satıcı: Bowers & Wilkins Türkiye

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 29999.00
Pi8 - True Wireless Kulaklık - Midnight Blue - Gece Mavisi

Satıcı: Bowers & Wilkins Türkiye | 2 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 29999.00
PI8 Midnight Blue Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30009
PI8 Jade Green Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 30009
Bowers & Wilkins Pi8 Aktif Gürültü Önleme Özelliğine Sahip Gerçek Kablosuz Kulaklık, Bluetooth, Aptx, Kablosuz Ses Aktarımlı Şarj Kutusu -

Satıcı: ylmzhome

41.638,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 41638.60
Bowers & Wilkins Pi8 Aktif Gürültü Önleme Özelliğine Sahip Gerçek Kablosuz Kulaklık, Bluetooth, Aptx, Kablosuz Ses Aktarımlı Şarj Kutusu - Yeşim Yeşili

Satıcı: ylmzhome

43.879,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 43879.70

Bowers & Wilkins Pi8 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Bowers & Wilkins Pi8 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Bowers & Wilkins Pi8 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Bowers & Wilkins Pi8 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Halid Erdoğan Profil Resmi

78 yorum

Halid Erdoğan Epey, kulaklığın kHz değerini de belirtir misin?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Halid E****** Üreticinin frekans bilgisi bulunmuyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Göksel K***** Profil Resmi

9 yorum

Göksel K***** Bütçeniz varsa alınacak en iyi tws kulaklık bundan ötesi yok harika sesi var anc ortalama üstü konfor çok iyi şarj ortalama üzeri içinde inanılmaz sürücü var aptx codec leri var yüksek çözünürlüklü sesin imazası
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Gökhan y****** Profil Resmi

90 yorum

Gökhan y****** @Göksel K***** tamam kanka bende alıyorum elindekini tut alcam anlascaz seninle ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
ömer d******* Profil Resmi

5 yorum

ömer d******* @Göksel K***** basları nasıl?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Telefoncu01 Profil Resmi

192 yorum

Telefoncu01 @ömer d******* Ben kullanmıyorum ama bütceniz varsa bundan üstü yok.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.