Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat

Bowers & Wilkins Px7 S3 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

PX7 S3 Canvas White Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 26999.00
Bowers & Wilkins PX7 S3 Indigo Blue Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: ADENX

27.258,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 27268.5
Bowers & Wilkins PX7 S3 Indigo Blue Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: ATAHANLAR BILISIM

27.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 27269
Bowers & Wilkins PX7 S3 Canvas White Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: ADENX

27.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 28000
Bowers&Wilkins Bowers & Wilkins Px7 S3 | Antrasit Siyah Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Kelvin Elektromarket

29.614,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 29614.64
Bowers&Wilkins Bowers & Wilkins Px7 S3 | Beyaz Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Kelvin Elektromarket

29.614,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 29614.64
Bowers & Wilkins Px7 S3 | Beyaz Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Atahanlar

29.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 29899.00
PX7 S3 Anthracite Black Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 30009
Bowers & Wilkins Px7 S3 | Antrasit Siyah Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: KelvinElektromarket

32.065,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 32065.32
Bowers & Wilkins Px7 S3 | İndigo Mavi Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Kelvin Elektromarket

32.905,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 32905.16
Bowers & Wilkins Px7 S3 | Beyaz Kablosuz Anc Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Kelvin Elektromarket

32.905,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 32905.16
Bowers & Wilkins Px7 S3 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklık, Kablosuz, Aptx™ Kayıpsız, Hızlı Şarj, 30 Saat Oynatma, 8 Dahili Mikrofon - Beyaz Kanvas

Satıcı: ylmzhome

43.188,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 43188.80
Bowers & Wilkins Px7 S3 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklık, Kablosuz, Aptx™ Kayıpsız, Hızlı Şarj, 30 Saat Oynatma, 8 Dahili Mikrofon - Frost Blue

Satıcı: ylmzhome

50.461,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 50461.50

Bowers & Wilkins Px7 S3 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Bowers & Wilkins Px7 S3 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
30 saat
Şarj Tipi:

Bowers & Wilkins Px7 S3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Bowers & Wilkins Px7 S3 Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell aptX LL ile aptX Lossless tamamen alakasız iki codec. aptX Lossless var bu üründe. LL, eski bir teknolojidir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI Shell Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.