Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Buff BF17 Bluetooth Anc Tws Kulakiçi Kulaklık Black - Siyah
Satıcı: yücel | 1 yorum
1.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 1590.00
BUFF LABS Buff BF17 Bluetooth 5.3 ANC Özellikli TWS Kulakiçi Kulaklık (Siyah) Satıcı: Amazon.com.tr
1.480,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 1490.33
Buff BF17 Bluetooth Anc Tws Kulakiçi Kulaklık White - Beyaz
Satıcı: yücel | 1 yorum
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 1600.00
Buff, BF7 Bluetooth 5.3 ANC Özellikli TWS Kulakiçi Kulaklık, BF7, Standart, Beyaz Satıcı: SetaStore
3.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 3589
Buff BF17 Bluetooth ANC TWS Kulakiçi Kulaklık White Satıcı: BuffLabs
3.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 3579.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER