Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

Cellularline Core Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Core PRO ENC TWS Kulaklık Beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.199,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1209.4
Core PRO ENC TWS Kulaklık Beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.299,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 1309.35
Cellular Line Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: Avcı Mağazaları

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1949.00
Cellular Line Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: Avcı Mağazaları

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1949.00
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1959.02
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1959.02
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1999.00
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 1999.00
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah siyah

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1999.00
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah beyaz

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1999.00
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Siyah 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2009
Cellularline Core Pro Enc Led Ekran Tws Kulaklık Beyaz 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2009

Cellularline Core Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Cellularline Core Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var

Cellularline Core Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Cellularline Core Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.