Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

Cellularline Lite TWS Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Cellularline Lite Tws Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: ZORLU BİLİŞİM

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 699.00
Cellular Line CELLULARLINE Lite TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: ZORLU BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 650.00
Cellularline Lite Tws Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Harcabitmez

779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 779.00
Cellularline Lite Wireless Headset Kulaklık Beyaz

Satıcı: Live Blue

779,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 779.40
Cellular Line CELLULARLINE Lite TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Timmy

809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 809.00
Cellularline True Wireless Stereo Tws 8018080488726 Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: LiveBlue

1.066,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1066.00
Cellularline Lite Tws Kulaklık

Satıcı: Teknosa

1.273,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1273.02
Cellularline Lite TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 1299.00
Cellularlıne Lite Tws Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1299.00
Cellularline Lite Tws Kulaklık 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1309
Cellularline True Wireless Stereo Tws 8018080488726 Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknotürk Mağazacılık- Turkcell Mağazası

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1999.00

Cellularline Lite TWS Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Cellularline Lite TWS Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var

Cellularline Lite TWS Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Cellularline Lite TWS Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.