Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat

Cellularline Music Sound Breeze Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Cellular Line CELLULARLINE Music Sound Breeze TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Timmy

845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 845.00
Cellular Line CELLULARLINE Music Sound Breeze TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Mavi

Satıcı: Timmy

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 999.00
Music Sound Breeze Tws Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: CEPBUCEP

1.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1159.00
Music Sound Breeze Tws Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: defneiletişim

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1180.00
Cellularline Music Sound Breeze Siyah Tws Kulaklık

Satıcı: Teknosa

1.273,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1273.02
Cellularline Music Sound Breeze Tws Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.273,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1273.02
Cellularline Music Sound Breeze TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1299.00
Cellularline Music Sound Breeze TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1299.00
Cellularlıne Music Sound Breeze Tws Bluetooth Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1299.00
Cellularlıne Music Sound Breeze Tws Bluetooth Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1299.00
Cellularline Music Sound Breeze Tws Kulaklık Mavi 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1309
Cellularline Music Sound Breeze Tws Kulaklık Beyaz 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1309

Cellularline Music Sound Breeze Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Cellularline Music Sound Breeze Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Cellularline Music Sound Breeze Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 30 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Cellularline Music Sound Breeze Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.