Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
35 saat
Şarj Tipi:
USB

Cellularline Music Sound Vibed Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Musıc Sound Vıbed Kulak Ustu Kablosuz KU (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 599,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 609.4
Musıc Sound Vıbed Kulak Ustu Kablosuz KU (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 599,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 609.4
Cellularline Cellularlıne Musıc Sound Vıbe Kulak Üstü Kulaklık-Pembe

Satıcı: erdemiletişim

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 899.00
Cellular Line Music Sound Vibe Kulak Üstü Kulaklık-Mavi

Satıcı: ROTA TEKNOLOJİ TR

827,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 827.08
Cellularline Music Sound Vibe Kulak Üstü Kulaklık-Mavi

Satıcı: Teknosa

979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 979.02
Cellularline Cellularlıne Musıc Sound Vıbe Kulak Üstü Kulaklık-Mavı

Satıcı: Teknosa

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 999.00
Cellular Line Cellularline Music Sound Vibe Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Mavi - Btheadbmsvıbed

Satıcı: Teknosa

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 999.00
Cellularline Music Sound Vibed 5.0 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık mavi

Satıcı: teknosa

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 999.00
Cellular Line Btheadbmsvıbedg Music Sound Vibed Kulak Üstü Kırık Yeşil Kablosuz Kulaklık 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 1009
Cellular Line Btheadbmsvıbedd Music Sound Vibed Kulak Üstü Kırık Beyaz Kablosuz Kulaklık 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 1009
Cellular Line Cellularline Music Sound Vibe Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Mavi - Btheadbmsvıbed

Satıcı: BAYRAMOĞLU İLETİŞİM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1299.00

Cellularline Music Sound Vibed Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Cellularline Music Sound Vibed Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
35 saat
USB

Cellularline Music Sound Vibed Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 35 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Cellularline Music Sound Vibed Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.