Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

Cellularline Purely Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Cellularlıne Pure 4 Siyah (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.299,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1309.35
Cellularlıne Pure 4 Mıkrofonlu ENC Özellikli TWS Kulaklık-siyah (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.299,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 1309.35
Cellularlıne Pure 4 Mikrofonlu Enc Özellikli Tws Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Hepsiburada

1.661,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 1661.56
Cellular Line CELLULARLINE PURE 4 ENC TWS KULAKLIK - SİYAH

Satıcı: MEGAMAR

1.661,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1661.55
Cellularline Cellularlıne Pure 4 Mıkrofonlu Enc Tws Kulaklık - Altın Sarı

Satıcı: Hepsiburada

1.661,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 1661.56
Cellular Line CELLULARLINE PURE 4 ENC TWS KULAKLIK - BEYAZ

Satıcı: MEGAMAR

1.825,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1825.80
Cellularline Pure 4 Mıkrofonlu Enc Özellikli Tws Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1959.02
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu Enc Özellikli Pembe Tws Kulaklık

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1959.02
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu ENC Özellikli TWS Kulaklık Pembe 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1999.00
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu Enc Özellikli TWS Bluetooth Kulaklık Altın Sarısı 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 1999.00
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu Enc Tws Kulak İçi Kulaklık pembe

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 1999.00
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu Enc Tws Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 1999.00
CELLULARLINE PURE 4 MIKROFONLU ENC TWS KULAKLIK - ALTIN SARI 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 1999.00
CELLULARLINE PURE 4 ENC TWS KULAKLIK - BEYAZ 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 1999.00
Cellularline Pure 4 Mıkrofonlu Enc Özellikli Tws Kulaklık Siyah 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2009
Cellularline Pure 4 Mikrofonlu Enc Özellikli Altın Sarı Tws Kulaklık 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2009

Cellularline Purely Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Cellularline Purely Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var

Cellularline Purely Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Cellularline Purely Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tuncay Ş****** Profil Resmi

1 yorum

Tuncay Ş****** Alalı 1 kaç gün oldu gayet yeterli mikrofonu filanda iyi..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.