Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Concord C-963 Kulak İçi Kulaklık Çağrı Cevaplama Sonlandırma Ortam Sesi Azaltma OSA Satıcı: KRAL BİLİŞİM
129,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
1 139
Concord C-963 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık
Satıcı: KRAL BİLİŞİM
160,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 170
Concord C-963 Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık - Siyah
Satıcı: KRAL BİLİŞİM | 12 yorum
168,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 178
Concord C-963 Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Satıcı: KRAL BİLİŞİM
199,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 209
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER