Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Concord C-966 Basic Edition Mikrofonlu Kulaklık - Siyah
Satıcı: KRAL BİLİŞİM | 3 yorum
144,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 154
Concord Akg Mikrofonlu Kulaklık Concord C-966 Satıcı: KRAL BİLİŞİM
198,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 208
Concord Kablolu Mikrofonlu Stereo Spor Kulak Içi Kulaklık Satıcı: KRAL BİLİŞİM
199,99 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 209.99
Concord Akg Mikrofonlu Kulaklık Concord C-966
Satıcı: Midcom
599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 599.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER