Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Alienware Üç modlu kablosuz oyun kulaklığı AW725H – 520-BBKK Dolby Atmos, AI gürültü bastırma, AlienFX-RGB, Tri-Mode bağlantısı, 55 saat pil ömrü Dark Side of The Moon

Satıcı: EbrarBilgisayar

6.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 6619
Alienware Üç modlu kablosuz oyun kulaklığı AW725H – Dolby Atmos, AI gürültü bastırma, AlienFX-RGB, Tri-Mode bağlantısı, 55 saat pil ömrü Lunar Light

Satıcı: EbrarBilgisayar

6.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 6739
Dell Allıenware AW725H 545-BBFV Üç Modlu Kablosuz Gaming Kulaklık - Renkli

Satıcı: ülgen bilgisayar

7.298,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 7298.15
DELL Alienware Aw725H Rgb Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.332,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 7332.23
Dell Alienware Uc Modlu Kablosuz Gaming Kulaklik 545-BBFW

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.448,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 7448.64
Dell Alienware Uc Modlu Kablosuz Gaming Kulaklik 545-BBFW

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.506,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 7506.83
Dell Alienware AW725H Kablosuz Gaming Kulaklık Gri

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.573,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 7573.44
Dell Alienware Uc Modlu Kablosuz Gaming Kulaklik 545-BBFW

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

7.718,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7718.07
Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Gri

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8019.00
Dell Alienware Üç Modlu Kablosuz Gaming Kulaklık 545-Bbfw

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 8399.00
Dell Alienware Üç Modlu Kablosuz Gaming Kulaklık 545-Bbfv

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 8549.00

Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
75 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Kablo Özelliği Adaptör (Type-C'den Type-A'ya)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Diğer Kablosuz Türü USB-C Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 30 m
• Kullanım Süresi (Genel) 75 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 8 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 6 sa
• Batarya (Kulaklık) 750 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Dell Alienware AW725H Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.