Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Dramex DX30 Dokunmatik Bluetooth Kulaklık Tws ve Ekstra Bass
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 3 yorum
565,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 565.00
Dramex DX30 Dokunmatik Bluetooth Kulaklık Ekstra Bass Satıcı: CEYHAN İLETİŞİM
555,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 555.20
Dramex Dx30 Dokunmatik Bluetooth Kulaklık Ekstra Bass
Satıcı: Ceyhan İletişim
601,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 601.30
Syrox Dramex Dx30 Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Ceyhan İletişim
619,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 619.80
Dramex DX30 Dokunmatik Bluetooth Kulaklık Tws ve Ekstra Bass
Satıcı: ceyhaniletişim | 3 yorum
629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 629.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER