Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
180 saat

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Dunspin Ds-210 Makaralı Led Ekranlı V5.1 Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Konuşma

Satıcı: yollasepete

742,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 742.75
Dunspin Ds-F210 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: yollasepete

798,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 798.52
dunspin Ds-f210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Kesintisiz Kullanım

Satıcı: yollasepete

836,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 836.32
DS-210 Makaralı LED Ekranlı V5.1 Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Konuşma - Siyah

Satıcı: yollasepete | 1 yorum

838,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 838.95
Dunspin F-210 Makaralı Bluetooth Kulaklık

Satıcı: yollasepete

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 859.00
Dunspin DS-F210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık-25 Saat Kesintisiz Kullanım

Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR

859,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 859.98
Dunspin F-210 Makaralı Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 900.00
Dunspin Ds-F210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Kesintisiz Kullanım

Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR ANKARA

904,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 904.00
dunspin Ds-f210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Kesintisiz Kullanım

Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR

977,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 977.25
Dunspin DS-F210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık Siyah siyah

Satıcı: Akilliphone

977,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 977.25
Dunspin DS-F210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık siyah

Satıcı: yollasepete

987,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 987.85

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
20 saat
180 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 180 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 20 dk
• Batarya (Kulaklık) 140 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Dunspin DS-F210 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.