Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
dvip Y05 3.5 Mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Siyah Kulak İçi Kulaklık Satıcı: Ruha Online
164,68 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 174.68
DVIP Y05 3.5mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah Satıcı: Schitec
249,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
2 259
dvip Y05 3.5mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah Satıcı: ScHitec Türkiye
217,63 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 227.63
DVIP Y05 3.5mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah Satıcı: ScHitec Türkiye
224,10 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 234.1
Dvıp Y05 3.5mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah
Satıcı: ScHitec Türkiye
249,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 259
Dvıp Y05 3.5Mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah
Satıcı: Schitec
224,10 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 234.1
DVIP Y05 3.5mm Jack Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah Satıcı: nonni
431,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 431.07
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER