Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
EARFUN Air Pro 4i Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Aktif Gürültü Engelleme - 40 Saat Kullanım Süresi - Beyaz Satıcı: Trendyol
2.744,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 2744.19
EARFUN Air Pro 4i Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Aktif Gürültü Engelleme - 40 Saat Kullanım Süresi - Siyah Satıcı: Trendyol
2.851,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 2851.80
Earfun Air Pro 4i Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Engelleme - 40 Saat Kullanım Süresi - IP55 - Beyaz (Earfun Türkiye Garantili) Satıcı: Just Original
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 3009
Earfun Air Pro 4i Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Engelleme - 40 Saat Kullanım Süresi - IP55 - Beyaz (Earfun Türkiye Garantili)
Satıcı: Hepsiburada | 19 yorum
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 3099.00
Earfun Air Pro 4i Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Engelleme - 40 Saat Kullanım Süresi - IP55 - Siyah (Earfun Türkiye Garantili)
Satıcı: Hepsiburada | 19 yorum
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 3099.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER10 yorum