Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Earfun Earbuds Air Life Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Bluetooth 5.4 - 35 Saate Kadar Kullanım Süresi - Siyah (Earfun Türkiye Garantili)
Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 999.00
Earfun Earbuds Air Life Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Bluetooth 5.4-35 Saate Kadar Kullanım Süresi - Siyah (Earfun Türkiye Garantili) Satıcı: Just Original
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 1009
EARFUN Air Life TWS Kablosuz Kulaklık Siyah-TW205 Satıcı: Trendyol
1.205,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 1205.52
Earfun Earbuds Air Life Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Bluetooth 5.4 - 35 Saate Kadar Kullanım Süresi - Siyah (Earfun Türkiye Garantili)
Satıcı: Just Original | 11 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 1299.00
EARFUN Air Life TWS Kablosuz Kulaklık Siyah-TW205 Satıcı: Just Original
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 1299.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER3 yorum