Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat

EarFun Clip Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

EARFUN Clip Kablosuz Kulaklık Gümüş Gri-CW100

Satıcı: Trendyol

3.310,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 3310.87
EARFUN Clip Open Ear Adaptif Konforlu Kulaklık - Bluetooth 6.0 - 40 Saat Oynatma Süresi - IP55 - Beyaz

Satıcı: Trendyol

3.310,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 3310.87
Earfun Clip Open Ear Adaptif Konforlu Kulaklık - Bluetooth 6.0 - 40 Saat Oynatma Süresi - IP55 - Beyaz (EarFun Türkiye Garantili)

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3599.00
Earfun Clip Open Ear Adaptif Konforlu Kulaklık - Bluetooth 6.0 - 40 Saat Oynatma Süresi - IP55 - Gümüş Gri (EarFun Türkiye Garantili) - Gümüş - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3599.00
Earfun Clip Open Ear Adaptif Konforlu Kulaklık - Bluetooth 6.0-40 Saat Oynatma Süresi - IP55 - Gümüş Gri (EarFun Türkiye Garantili)

Satıcı: Just Original

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 4009
Earfun Clip Open Ear Adaptif Konforlu Kulaklık - Bluetooth 6.0-40 Saat Oynatma Süresi - IP55 - Beyaz (EarFun Türkiye Garantili)

Satıcı: Just Original

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 sn önce

6 4009
Earfun Clip Kablosuz Kulaklık Gümüş Gri-CW100

Satıcı: Just Original

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 3999.00
Earfun Clip Kablosuz Kulaklık Beyaz -CW100

Satıcı: Just Original

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 3999.00

EarFun Clip Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

EarFun Clip Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
10 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

EarFun Clip Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 50 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 40 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) 22 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Şarj Süresi (Kutu) 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa
• Batarya (Kulaklık) 60 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 490 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

EarFun Clip Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.