Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
100 Hz

Factor M FM03 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Factor-M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Siyah (FM­FM03KS)

Satıcı: Revo Teknoloji

129,36 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 139.36
Factor-M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Beyaz (FM­FM03KB)

Satıcı: Revo Teknoloji

129,36 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 139.36
Factor-M Fm­03 Kulakiçi Kablolu Kulaklık Siyah (FM­FM03KS)

Satıcı: Hepsiburada | 1201 yorum

148,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 158.8
Factor­ M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Kırmızı (FMFM03KK)

Satıcı: Schitec

249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 259
Factor­ M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Beyaz (FM­FM03KB)

Satıcı: Schitec

249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 259
Factor­ M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Mavi (FM­FM03KM)

Satıcı: Schitec

249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 259
Factor­-M FM­03 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: schitecturkiye

249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 249.00
Factor­ M FM­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Mavi (FM­FM03KM)

Satıcı: ScHitec Türkiye

224,10 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 234.1
Factor­ M FM­03 Kulakiçi Kablolu Kulaklık Siyah (FM­FM03KS)

Satıcı: ScHitec Türkiye

224,10 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 234.1
Factor-M Fm­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Mavi (FM­FM03KM)

Satıcı: ScHitec Türkiye | 1201 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 259
Factor M Fm­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Beyaz (Fm­fm03kb)

Satıcı: Schitec

230,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 240.3
Factor­ M Fm­03 Kulakiçi Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Mavi (Fm­fm03km)

Satıcı: Schitec

230,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 240.3

Factor M FM03 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Factor M FM03 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
100 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Factor M FM03 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Factor M FM03 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.