Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Fifine AmpliGame H9 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Bilgisayar Oyuncu Kulaklığı - Beyaz

Satıcı: STARTGAME İSTANBUL | 1 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3599.00
FIFINE 3,5 mm Ses Jaklı Oyun USB Kulaklığı, 7.1 Surround Ses, Çıkarılabilir Mikrofon, Ses Kontrolü, Kablolu Kulaklıklar Siyah PS5/PS4/Anahtar/XBOX denetleyici H9 için

Satıcı: STARTGAME

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 3509
Fifine H9 - Ampligame Mikrofonlu 7.1 Siyah Rgb Gaming Kulaklık

Satıcı: Elit Müzik

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3499.00
Fifine H9 - Ampligame Mikrofonlu 7.1 Siyah Rgb Gaming Kulaklık

Satıcı: Elit Müzik

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3499.00
FIFINE XBOX, PC, PS4/PS5, 7.1 için 3.5mm/USB Oyun Kulaklığı, Yumuşak Kulaklıklı Surround Ses Kablolu Kulaklıklar, Ses Kontrolü, Akış için Çıkarılabilir Mikrofon, Video Oluşturma-AmpliGame H9 Beyaz

Satıcı: STARTGAME

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 3609
Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Siyah Rgb Gamin siyah

Satıcı: startgame

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 3626.07
Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Siyah Rgb Gaming Kulaklik

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.641,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3641.00
Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: STARTGAME

3.685,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 3685.03
Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Siyah Rgb Gamin siyah

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

3.855,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3855.78
Fifine Ampligame H9 Mikrofonlu Kulaklık USB Bağlantılı Stereo Ses Özellikli Siyah Renk

Satıcı: STARTGAME İSTANBUL | 1 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3899.00
Ampligame H9 Mikrofonlu 7.1 Oyuncu Bilgisayar Yayıncı RGB Kulaklık 4.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 4400.00

Fifine AmpliGame H9 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Fifine AmpliGame H9 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Fifine AmpliGame H9 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Fifine AmpliGame H9 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.