Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
FIFINE Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Kulak İçi Gürültü Önleyici Kulaklık, Yumuşak Kulaklıklı Kulaklıklar, Müzik için 65H Çalma Süresi, Telefon Görüşmeleri, iPhone/Android/Tablet-X3 için Spor Seyahat Satıcı: STARTGAME
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 3009
FIFINE Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Kulak İçi Gürültü Önleyici Kulaklık, Yumuşak Kulaklıklı Kulaklıklar, Müzik için 65H Çalma Süresi, Telefon Görüşmeleri, iPhone/Android/Tablet-X3 için Spor Seyahat Satıcı: Elit Müzik Aletleri
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önce
2 3009
Fifine X3 Kablosuz ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Satıcı: STARTGAME
3.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 3259.00
Fifine X3 Kablosuz ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Satıcı: Elit Müzik
3.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 3300.00
Fifine X3 Kablosuz Anc Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
Satıcı: STARTGAME İSTANBUL
3.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 3449.00
Fifine X3 Kablosuz Anc Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
Satıcı: Elit Müzik Aletleri
3.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 3650.00
X3 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
3.800,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
58 dk önce
7 3800.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER