Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
150 saat

Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Fineblue Bluetooth Kulaklık Titreşimli Makaralı F910

Satıcı: İSBA Teknoloji

633,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 633.00
Fineblue Bluetooth Kulaklık Titreşimli Makaralı Fineblue F910

Satıcı: İSBA Teknoloji

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 639.00
Fineblue F910 Bluetooth 4.0 Makaralı Kulak İçi Kulaklık fume

Satıcı: eminonumarketim

642,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 642.31
Fineblue F910 Bluetooth 4.0 Makaralı Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: eminonumarketim | 477 yorum

642,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 642.31
Nivego Fineblue F910 Makaralı ( yaka mandallı) Mp3 Çalar Titreşimli Klipsli Bluetooth Kulaklık - siyah

Satıcı: Nivego

697,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 697.43
Fineblue F910 Siyah Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: eminönümarketim | 11 yorum

724,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 724.90
Fineblue F910 Bluetooth Kulaklık Makaralı - Siyah

Satıcı: eminönümarketim | 623 yorum

729,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 729.90
Fineblue F910 Makaralı Bluetooth 4.0 Kulak İçi Kulaklık (Siyah)

Satıcı: Komsum | 13 yorum

696,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 706.33
Fineblue F910 Makaralı Bluetooth 4.0 Kulak İçi Kulaklık (Gümüş)

Satıcı: Komsum

696,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 706.33
Ergonomik Tasarımlı Fineblue F910 Titreşimli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Byzmağaza

889,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 889.58
tekno Gürültü Önleyici Fineblue F910 Bluetooth Kulaklık Klipsli Model 2026

Satıcı: Teknocan Marketing

1.182,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1182.44
tekno Fineblue F910 Bluetooth Kulaklık Gürültü Azaltma Titreşimli Tasarım 2026

Satıcı: Teknocan Marketing

1.182,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 1182.44
Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Çift Telefon Eşleşme Özelliği

Satıcı: Sbusshop

1.924,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 1934.9
Spor ve Seyahat İçin Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Sbusshop

1.924,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 1934.9
Fineblue F910 Bluetooth Kulaklık Gürültü Azaltma Titreşimli Tasarım

Satıcı: Sbusshop

1.924,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 1934.9

Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
8 saat
150 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 150 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Fineblue F910 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.